Obsah

Kontakt

Ing. Petr Němec

Veveří 102

616 00 Brno

www.projektanti-budov.eu

www.pronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Konference věnovaná projektování TZB přitáhla pozornost

Konference PROJEKTANTI TZB, která proběhla ve středu 28.2.2018 v rámci doprovodného programu veletrhu Aquatherm, přitáhla na 60 posluchačů z řad projektantů. Záštitu nad konferencí přezval Bohuslav Hamrozi, prezident Cechu topenářů a instalatérů ČR.

Program byl tematicky nabitý a nabízel širokou škálu rozmanitých přednášek, které se věnovaly např. dopadu o obecném nařízení o ochraně osobních údajů, tzv. GDPR, na činnost projektantů, dále třeba decentralizovaným zdrojům tepla v budovách, nařízením EU týkajících se ErP a jejich praktickým dopadům. Další přednášky se věnovaly i snižováním energetické náročnosti budov při celkové obnově budovy či využití obnovitelné energie pro vytápění. Kromě konferenční části byl pro zúčastněné přichystán také neformální večer s občerstvením a hudebním doprovodem, kde bylo možné diskutovat a navazovat kontakty.

Kromě hodnotných informací z oblasti TZB získali posluchači celou řadu tištěných materiálu včetně sborníku konference. Mnozí také uvítaly za účast bod v rámci celožitovního vzděláváví ČKAIT.

Jaká panovala na konferenci atmosféra, dokládá následná reportáž: